OpenERP Seminar

Ar efektyvus Jūsų verslas? Turbūt ne vienas esame girdėję šį klausimą. Kas po juo slypi ir ką reikia žinoti. Koks projektų pelningumas ir atsargų savikainos? 

Ar nesidubliuoja buhalterių ir vadybininkų darbas įvedant sąskaitas į buhalterinę programą? Kiek laiko Jūsų darbuotojai sugaišta komunikacijai nežinodami realių atsargų likučių ar ieškodami informacijos apie bendravimą su klientais, prisegtų dokumentų ? Atsakymai kaip šiuos procesus valdyti suteiks Jūsų verslui gyvybingumo ir žinoma leis dirbti efektyviau!

Į seminarą kviečiami įmonių vadovai, finansininkai, buhalteriai ir specialistai, įmonių savininkai ir tie, kurie siekia pasinaudoti programinės įrangos teikiama nauda, ieško praktinių sprendimų. 

Tinkamas priemonių parinkimas valdyti įmonės procesus suteikia galimybę padidinti įmonės efektyvumą, sumažinti veiklos išlaidas ir pasiūlyti konkurencingą prekę ar paslaugą.

SEMINARO PROGRAMA
Kodėl verta peržiūrėti savo įmonės valdymo priemones?

1. Sprendimų daug, kaip pasirinkti geriausią? 
Įmonės poreikių išsiaiškinimas
Kaip pasikeis įmonė po 5-erių metų?
Kiek kainuos sistemos atnaujinimas ir palaikymas?

2. Kokias klaidos daromos dažniausiai?
Prisirišimas prie vieno gamintojo
Bandoma sukurti tai kas jau yra
Darbo vietų „taupymas“

3. Kokius procesus galima palengvinti ir pagreitinti?
Skolų valdymas
Sandėlio procesų automatizavimas
Automatinis sąskaitų išrašymas 

4. Ką daryti jei naudojate daug kitų sistemų? 
Elektroninės prekybos valdymas
Sąsaja su tiekėjų sistemomis
Integracija su kurjeriais

Išvados ir apibendrinimas. 

Apie seminaro vedėją 
Dainius Malachovskis

UAB „SANDAS“ įkūrėjas ir direktorius, informacinių sistemų ekspertas. Dainius, gimęs Lentvaryje, nuo vaikysėts dirbo su kompiuteriu, mokinosi programavimo. Būdamas tik 15 metų gavo pirmąjį darbą su tikslu sukurti sandėlio programą. Sekėsi tuomet ir dabar sėkmingai plėtoja savo žinias ir padeda įmonėms spręsti problemas. Jau septynis metus intensyviai dirba verslo valdymo sistemų srityje. Įmonę įkūrė 2007 metais ir sėkmingai įdiegė keliasdešimt projektų: NOD baltic (Finansų valdymas, atsargų valdymas, CRM, pakuočių gamybą), Baltnetos komunikacijos (CRM, projektu valdymas, pagalbos centras, ISP paslaugų valdymas, Web portalas klietnams ir partneriams, finansų valdymas, personalo valdymas, pirkimai pardaviamai, dokumentų valdymas, LCC university

Kam?
skirtas norintiems sužinoti apie verslo valdymo sistemos galimybes.

Vieta
Šiaurės miestelio mokslo ir technologijų parkas J. Galvydžio g.3, Posėdžių kambarys 101 a ir b. (Šiaurės miestelio mokslo ir technologijų parkas)

Kada?
2012-10-10 16:30 val.

Kaina:
Nemokamas

Registracija:
el. paštas: simonas@sandas.lt, Simonas Naudžius, tel. +370 52034496, mob. tel. +370 67211555